UND-LAS-15C C band 1.5km anti-drone uav detection radar Low-altitude monitoring radar
رسائل الزائر اترك رسالة
اتصل الآن
اعرف المزيد
مقاطع فيديو ذات صلة
رادار مصفوفة طورية من سلسلة UND-SR215 لأمن الأرض وكشف الطائرات بدون طيار منتج الأمن والحماية 00:21
رادار مصفوفة طورية من سلسلة UND-SR215 لأمن الأرض وكشف الطائرات بدون طيار منتج الأمن والحماية
رادار المصفوفة المرحلية
وحدة مكافحة الطائرات بدون طيار
وحدة مكافحة الطائرات بدون طيار
كاشف طائرات بدون طيار FPV
كاشف طائرات بدون طيار FPV
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security 00:40
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules 00:45
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection 00:46
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range 00:35
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range